Fotbalový klub Ostrov, z.s.SK Aritma Praha

0:3 (0:2)
Roman Kunc | | Muži A

Ostrov - Aritma 0:3 ( 0:2 )

A - mužstvo opět veze z venku plný bodový zisk. Tentokrát vyhrálo 3:0 v Ostrově. Výslednou tečku dal v 88.minutě z pokutového kopu Jan Štohanzl.

Fotbalový klub Ostrov, z.s.:

D. Vaněček - L. Jankovský , J. Zedníček (46. J. Horváth ) , J. Toth (63. J. Janda ) , N. Stan , J. Vrba , L. Kočí (69. J. Liška ) , M. Matoušek (77. M. Hron ) , M. Kobera , J. Dušek , T. Bursík (46. J. Kostka)

SK Aritma Praha:

J. Stareček - V. Krupička , J. Šedivý (61. T. Mládek ) , M. Bedrna , J. Mareš , R. Turák , J. Junek (88. L. Šedivý ) , D. Baran , J. Štohanzl (88. T. Bican ) , M. Pivrnec (90. L. Horáček ) , J. Troníček

Branky: Pivrnec, Bedrna, Štohanzl (pen.)

Žluté karty: Matoušek, Vaněček - Junek

Červené karty:

Rozhodčí: Šimeček - Rousek, Hoch

Ohlasy

Trenér Prošek: " Konečně se nám povedlo prolomit prokletí Ostrovského hřiště a vybojovali cenné tři body. V prvním poločase se nám podařil úvod utkání kde po rychle křídelní akci zakončoval Pivrnec 0-1. V rychlé hře jsem pokračovali a přicházeli šance a z jedné po skvěle zahraném rohu se prosadil Bedrna a to běžela teprve 20.min. Do konce poločasu jsme si vytvořili další velké šance, ale bohužel už bez proměnění. Druhý poločas jsme kontrolovali a chtěli přidat pojistku, která přišla až v 88.min po pk Štohanzla. Soupeř ještě zahrozil v 90min po ss z 20m kde Stareček chytil a tím zajistil týmu 0 a toho si vážím, že tým hrál pozorně a náročné až do konce a povedlo se nám prosadit i střelecký. Dnes zasloužená výhra."