SK Čechie SmíchovSK Aritma Praha

3:4 (1:3)
Roman Kunc | | Muži B

Fotbalový podzim odstartoval

Fotbalový podzim odstartoval utkáním našeho B-týmu, který zahájil soutěž na hřišti Čechie Smíchov.

Pod taktovkou nového trenéra Viktora Moravce si odvážíme cenné tři body ze hřiště soupeře.

SK Čechie Smíchov:

Brabec - Hlinka (86. Senci O. ), Parrado Ryan, Kerlogot, Kysela, Valdivieso Peigneguy (89. Senci I. )Arzumanyan, Grund, Donát, Bera, Capovsky (70. Croce )

Konečný - Pecháček (59. Kyliánek ) ,Brych, Racocha T., Savulkin, Vágner (79. Vágner ), Aliyev ( 46. Jančí ), Macek ( 84. Jančí ), Brewer, Maršál, Kocour ( 63. Tománek )

Branky: Donát, Croce, Valdivieso - 2x Racocha T.,  Brewer, Jančí

Žluté karty: Brych

Rozhodčí: Mičko - Kříž, Navara

Diváci: 35

Stadion: Čechie Smíchov

Trenér V. Moravec :
   Utkání jako na gumě, kdy soupeř neustále dotahoval náš dvoubrankový náskok z první čtvrthodinky zápasu, naštěstí nedotáhl.
   Povedl se nám vstup do utkání, když jsme se rychle ujali vedení 2:0 po brankách Racochy. Domácím se podařilo z ojedinělé akce snížit, ale do poločasu jsme přidali po trestném kopu Brewera další branku a do šaten odcházeli s dvoubrankovým náskokem.
 V 9. minutě druhého poločasu nás soupeř potrestal za naší nedůslednost a naivitu, kdy jsme přestali hrát v domnění, že se soupeřův hráč nachází v ofsajdu. Naštěstí jsme se včas oklepali a šli potřetí do dvoubrankového vedení po brance střídajícího Jančího. Soupeři se znovu podařilo snížit na rozdíl jediné branky z pokutového kopu. Do konce utkání nám bylo malinko horko, nicméně jsme závěr zvládli a vezeme z Čechie tři body.