Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dolní Chabry - Aritma "B" 1:2 (0:1)

28.09.2020 | Roman Kunc

B-mužstvo zvítězilo v Dolních Chabrech gólem Brewera z 85.minuty 2:1, když soupeř neproměnil v závěru penaltu a v poslední minutě nebyla soupeři uznána branka pro postavení mimo hru.

 


6. kolo | Pondělí 28.09.2020, 14:00 | Dolní Chabry
 

Sportovní klub Dolní Chabry - SK Aritma Praha

1:2

0:1

Branky: Karel - Jančí, Brewer

Žluté karty: Klimt, Karel - Brych, Racocha

Červené karty: 

Rozhodčí: Manilo - Král, Chrudimský

Diváci: 30

Sportovní klub Dolní Chabry: Zeman - Polz ( 24.Cranford ), Jírovec, Veselý, Dolejška , Palma, Klimt, Bednář ( 80. Červenka ), Karel, Škurek ( 86. Barták ), Outlý

SK Aritma Praha: Konečný - Savulkin, Brych, Mládek ( 80. Vitáček ), Bican, Aliyev, Bárta, Moravec, Racocha, Jančí ( 84. Pavlovský ), Brewer

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér Moravec : " Těžké utkaní s kvalitním a fotbalovým soupeřem. Na velké trávě nás soupeř přehrával ve středu pole, ale naše obrana hrála kompaktně. Ve 35. minutě utekl Brewer pro pravé straně a jeho zakončení levou nohou doklepl do branky Janči. Ve druhé půli jsme bojovali o střed pole. Celý tým si máknul a sáhnul na těžkém terénu až na dno. V 76. minutě Chabry vyrovnaly po centru a zakončeni hlavou. 5 minut před koncem naskočil do hry Pavlovský a krásným balonem poslal do brejku Brewera, který celou akci zakončil gólovou střelou. Závěr utkaní byl dramaticky. Nejprve Chabry nedaly penaltu a z poslední akce vyrovnaly na 2:2. Rozhodčí nakonec gól pro ofsajd neuznal. Musím pochválit soupeře za kvalitní hru a naše kluky za bojovný výkon až do konce. Tentokrát jsme byli šťastnější a 3 body vezeme do Vokovic. "

Utkání

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

UTKÁNÍ MLÁDEŽE

Nejbližší zápasy žáků 

 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS