Bičiště - Noll, Holub, Růžička, Pospíšil (85. Jančí ) Říha, Ježdík ( 76. Dejčmar ) Procházka (46. Donát) Šnobl, Kolářský Jakub

Stareček - Pivrnec , ( 59. Glasnovič ) Bedrna, Troníček, Stříška ( 75. Efenberk ) Krupička, Míka, Novotný, Ielitro ( 46.Junek) Baran ( 46. Mareš ), Macek (59. Štohanzl )

Branky: 26. Říha, 51.Pospíšil, 66. Šnobl - 49. Junek

Diváci: 250

Stadion: Fr.Kloze

SK Kladno:

Trenér Binder :
 „Dnes je důležitá výhra a ty tížené tři body. Po psychické stránce je to také určitě plus. Co se týče prvního poločasu, tak tam jsme měli pár drobných nedostatků, o kterých jsme si o poločase řekli. Nicméně je nutno podotknout, že Šnobl hrál na novém postě – pravém křídle a uprostřed hřiště byl nový pivot – Holub, tudíž bylo potřeba, aby do sebe za těch 45 minut vše zapadlo.

Druhý poločas byl z naší strany lepší, soupeř byl ovšem také silný a hrozil z rychlých protiútoků a standartních situací, z čeho také plyne tak trošku zbytečný obdržený gól. Vše si nyní musíme probrat u videa.

Jsme rádi za první výhru a víme, že musí pracovat dál. Děkuji všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit.“

Trenér Prošek:
 prohra o které opět rozhodly chyby z kategorie žákovské. Skóre po 3 odehraných kolech mluví za vše 8-9.. V prvním poločase se nám podařil vstup do utkání a měli jsme dvě velké šance Mikou, po té se hra vyrovnala. Ve 26.min jsme prohrávali z pokutového kopu po hloupém faulu Troníčka.  To nás opařilo a soupeř byl lepší. Před koncem poločasu jsme měli šanci na vyrovnání Mikou.
    Úvod druhého poločasu vyzněl pro nás a přišlo i vyrovnání. Mareš vybojoval míč, nahrával Novotný a Junek bezpečně proměnil.  Bohužel opět přišla facka v podobě součtu několika chyb. O pár minut další na 3:1 po chybě a proměnění šance soupeřem.  Pak se hra zjednodušila a přišly i šance na obou stranách u nás dvakrát  Štohanzl,  Mika a Glasnovič.  Soupeř ještě v závěru neproměnil pokutový kop. Zasloužená porážka.