SK Aritma PrahaFK Baník Most - Souš

2:2 (0:0)
Roman Kunc | | Muži A

SK Aritma Praha - Baník Most - Souš 2:2 (0:0)

Dvě branky, z rohových kopů během pěti minut za stavu 0:2, rozhodly o cenném bodu proti silnému soupeři.

D. Roub - J. Mareš , M. Jáša , T. Ielitro (57. M. Macek ) , A. Novotný (92. J. Efenberk ) , V. Míka , V. Krupička , J. Junek (86. R. Stříška ) , J. Troníček , M. Bedrna , M. Pivrnec

FK Baník Most - Souš:

F. Pettík- . Štefko, (70. P. Hlaváček ) , J. Kopta , D. Matyáš , P. Glaser , O. Novický (82. J. Jurkovič ) , R. Novák , D. Kováč , V. Popelka , V. Pátek , M. Nguyen

Branky: 73.J.Kopta (vl.) , 77. M.Jáša - 50.P.Glaser (p.) , 67.V.Popelka

Žluté karty: Junek, Krupička

Rozhodčí: -Lovětinský Daniel - KOTALÍK Petr, NOVOTNÝ Miroslav.

Diváci: 220

Stadion: SK Aritma Praha

Utkání ve kterém se Aritma zaměřila proti silnému soupeři na defenzivu nakonec přinesl zlatý bod. Aritma se v prvním poločase bránila zuby nehty a obětavé zákroky domácích obránců, kteří se jak při hokejové přesilovce vrhali do střel, přinesl bezgólový první poločas.
  Most byl herně lepším celkem a svůj tlak korunoval po přestávce gólem z pokutového kopu. Po zatažení hráče hostí v pokutovém území Krupičkou se z pokutového kopu trefil výborně hrající Glaser. V 67. minutě přidal Popelka druhou branku do domácí sítě a zdálo se být rozhodnuto.
  Aritma sebrala zbytky sil a nadechla se k radosti domácích fanoušků k překvapení. Během 5 minut zahrávala dva rohové kopy a z obou se podařilo překonat hostujícího Pettíka. Poslední čtvrthodinka bojovného utkání byla dramatická, nicméně Aritma udržela konečný stav 2:2 a mohla se radovat z bodového zisku ve který v 70. minutě věřil už asi jen pan Bečvář :-)

Trenér Prošek :
"Dnes bod vážený zlatem s aspirantem na postup kde soupeř od začátku utkání ukazoval svoji kvalitu.  Bránili jsme v hlubokém bloku celý zápas. Druhý poločas začal pokutovým kopem pro soupeře kdy hloupě fauloval Krupička.  Soupeř zvyšoval v 67.min  na 0-2 . Nevzdali jsme to a po rohu Junka jsme snížili na 1-2 . Běžela 73.minuta. V 77.minutě opět po rohovém kopu srovnal skóre na konečných 2-2 Jáša.  Chci poděkovat hráčům, že nepřestali bojovat  hráli až do konce a byli jsme  za to odměněni."