Ženatý - Janda, Tsvetanov, Hill , Petránek ( 60. Birt), Jakoubek, Dragošek, Tošnar ( 46. Záhoř), Hagino ( 85. Urban ), Komárek, Divín ( 60. Urbánek)

Melicher - Roudnický, Bláha, Koupal ( 51. Piskáček ), Turek , Vančura ( 46. Knietel ), Alexa P. ( 67.Sklář ), Alexa T. , Čermák, Gondek ( 61.Pilný ), Řídel

Branky: Tsvetanov, Jakoubek, Komárek, Divín - Bláha, Alexa P.

Rozhodčí: Maiello - Hlaváček, Šteberl

Diváci: 25

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Svoboda:
Poslední kolo podzimní části bylo z hlediska vývoje skóre náročné, ale s ohledem na výkon, herní převahu a sebevědomí svým způsobem jasné. Přestože jsme dvakrát inkasovali v první půli po standardních situacích, dokázali jsme vždy vyrovnat. Důležitý byl gól na 2:2 těsně před přestávkou, který jsme navíc vstřelili v momentě, kdy jsme hráli jen v deseti. Ve druhé půli jsme ještě zvýšili tlak a rychle otočili stav na 3:2. Po řadě zahozených šanci jsme vítězství pojistili až v závěru, nicméně soupeř neměl do té doby žádnou brankovou příležitost. Uzavřeli jsme tak velmi úspěšný podzim, který potvrdil silu našeho týmu. Velkou kaňkou je nicméně zlomenina, kterou utrpěl Filip Tošnar. Toho čeká za týden operace a následný náročný návrat. Za podzim děkuji celému týmu a opět hlavně Martinovi Vidmanovi, se kterým si užíváme možná nejlepší rok v kategorii dorostu."