Vegner - Migdal ( 70. Šebek ), Dvořák, Bílek, Máca, Havelka, Pavlovský, Maxa ( 70. Ibl ), Barčák ( 64. Šaljič), Procio, Chrobok (58. Vožický )

Rychtařík - Grollmuss, Kolomazník, Lank, Voloshchuk ( 58. Kotous ), Jaroš ( 82. Měsíček), Halámek, Vykoupil, Louda, Hubený, Kloček

Branky: Bílek, Procio, Vožický - 2x Lank, Jaroš, Halámek, Vykoupil

Rozhodčí: Trska - Nebáznivý, Borodáč

Diváci: 50

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Laušman :
S o bod druhým týmem tabulky jsme odehráli nakonec vyrovnaný zápas. V první půli jsme mohli jít do vedení po samostatném úniku ,bohužel jsme inkasovali hned dvakrát což nás trochu utlumilo. Konec poločasu věštil změnu ve druhém. A také že ano, byli jsme agresivnější a vytvářeli jsme si spoustu šancí(5-6?) bohužel soupeř trestal jakoukoli naši chybu a díky tomu jsme nakonec prohráli o dvě branky. Týmům z prvních dvou míst jsme vstřelili 6 branek což zní super. I hra vypadá místy dobře, Kluci ale potřebují výsledek. Musíme dál dobře pracovat. "