SK Aritma PrahaFC MAS Táborsko

3:2 (0:2)
Roman Kunc | | U17

U17 - Táborsko 3 : 2 ( 0:2 )

Obrat ve druhém poločase v početním oslabení po vyloučení našeho brankáře Šmída ve 36. minutě utkání.

Šmíd - Fuksa, Dvořák, Migdal, Stanovský (46. Radhi, 63. Mareš ), Pavlovský ( 46. Vožický ), Bílek, Maxa (73. Šebek ), Barčák, Ibl ( 37. Bartoš), Chrobok

FC MAS Táborsko:

Veselý - Rychlý, Jansa, Pokorný (46. Petrák ), Breit, Školka, Nedvěd (46. Veřtát ), Stropek, Bětík ( 46. Fríd ), Janoušek (60. Rejda ), Liška

Trenér Laušman :
Jestli byl minulý zápas krásný, tak nevím jaký superlativ použít teď. Nádherný zážitek pro celý tým. Vyrovnaný zápas do cca 36 minuty, kdy po špatném výběhu dostal brankář Šmíd červenou kartu. Doufali jsme a apelovali na hráče,  abychom dohráli půli 0:0,  ale bohužel jsme dostali dva slepené góly. O poločase jsme změnili rozestavení a dali si za cíl vstřelit branku. To se povedlo hned z kraje druhého poločasu a nakonec jsme zápas i otočili. Aby toho nebylo málo tak v poslední minutě kopal soupeř penaltu kterou naštěstí neproměnil a tak jsme se mohli radovat z výhry. Klobouk dolů kluci! "