Šmrha-Kasper, Šnedorfer, Novák (56. Vnuk ), Kryeziu ( 56. Pranevský ), Klepsatel, Tomandl (62. Martínek ), Šimek, Mrosko, Račák, Gutwirth ( 46. Martinec )

Ženatý-Janda, Tsvetanov (57. Watzek ), Petránek, Jakoubek (46. Hill ), Dragošek, Hořt, Hagino, Komárek, Rada, Divín ( 70. Tošnar )

Branky: 2x Šimek, Novák, Tomandl, Martínek - Komárek

Žluté karty: Račák, Svoboda ( tr. ) - Janda

Rozhodčí: Žurek - Vican, Šťastný

Diváci: 40

Stadion: TL Lokomotiva

Trenér Svoboda: " Přestože hra v poli byla slušná, prohráli jsme jednoznačně další utkání. První gól jsme inkasovali v první minutě po chybě brankáře a penaltovém faulu Jakoubka (hodně přísná penalta). Druhy gól jsme dostali po jednoduchém překonání naši levé strany, třetí pak po další chybě brankáře, který promáchl na půlce půlky. Mezi tím jsme neproměnili samostatný únik, netrefili prázdnou bránu opravdu z jednoho metru. Po přestávce jsme 15 minut nepustili soupeře z jeho půlky, zahodili další brankové příležitosti a pak opět po chybách v obraně inkasovali. Za stavu 4:0 jsme neproměnili penaltu. Inkasovali s dalšího ojedinělého pokusu střelou zpoza vápna a nakonec jen korigovali na 5:1 jednou z asi deseti vyložených příležitostí. Přes slušnou hru jsme přidali do sbírky ostudnou prohru, třetí ze čtyř zápasu. Zřejmě je tak čas se zamyslet, jak s aktuální sezonou naložit dal."