Ženatý - Janda, Tsvetanov, Watzek ( 65. Záhoř ), Petránek, Dragošek, Černý ( 60. Birt ), Hořt, Hagino, Divín, Urbánek ( 65 Tošnar )

Papierník - KOřenek ( 52. Rašín), Pracht, Mareš, Brůček, Jandík ( 52. Kotěšovec ), Mašek ( 52. Kubička), Kadlec ( 70. 4arda ), Bělohlav, Křen (72. Marval), Vacata

Žluté karty: Urbánek - Mareš, Marval, Kadlec

Rozhodčí: Adámek - Tenkrát, Novosad

Diváci: 95

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Svoboda: " Velmi důležité vítězství z pohledu pohody a sebedůvěry mělo být daleko snadnější. I bez 4 hráčů, kteří už nastoupili za B muže, jsme po většinu zápasu předváděli velmi dobrý výkon. Prestože jsme opět zahazovali příležitosti jednu za druhou, dostali jsme se před přestávkou po standardní situaci do vedeni. Po pauze, pěkné kombinaci a zakončení Horta jsme vedli už 2:0 a vše se zdálo být jasné. Bohužel jsme opět zaváhali v defenzívě, nechali soupeře snížit a nadechnout. Když dvě minuty před koncem zápasu po rohu vyrovnal, vypadalo to, ze naše smolné období bude pokračovat. Nakonec jsme ale v posledních vteřinách nastavení opět po standardní situaci strhli vítězství na naši stranu! Druhy gól stopera Jandy znamená velkou úlevu a povzbuzení! "