Nezkušenost nás obrala o body. Rezerva si nechala vzít vedení 3:1.

L. Řezáč - R. Alba , T. Kouklík , J. Ridzák (49. O. Jelínek ) , J. Ridzák , V. Burýšek , F. Koudelka (82. M. Löwe ) , M. Štyks , P. Věchtík , M. Charvát , S. Zvolenský

P. Pelc - J. Šedivý , D. Kortiš (46. J. Tsvetanov ) , M. Havlíček , M. Červený , M. Šlégr (87. V. Moravec ) , R. Bárta , A. Seidl (46. M. Rada ) , T. Kalina , V. Kulík , T. Racocha

Branky: 2x Alba, Burýšek, Kulík, Ridzák - 2x Havlíček, Kalina

Žluté karty: Alba - Pelc, Kalina, Červený

Červené karty:

Rozhodčí: Mařík - Nebáznivý, Kříž

Ohlasy

Trenér Moravec : " Po skvělém úvodu, kdy ve 40. vteřině Havlíček dal gól ze 40 metrů, byla hra v průběhu prvního poločasu vyrovnaná a odehrávala se převážně ve středu hřiště s hodně souboji na malé Střešovické umělce. Soupeř vyrovnal ze standardní situace, kdy to hráč soupeře dobře trefil. V poslední minutě první půle dal Havlíček na 2:1 z PK. Začátek půle se nám opět vydařil a ve 49. minutě se po rohu na zadní tyči prosadil Kalina. Přibližně 5 minut na to byla možnost dle mého názoru zápas definitivně zlomit v nás prospěch, Šedivý šanci nedal gólově a v podstatě z následné akce soupeře jsme inkasovali po standardní situaci. Tento gól posadil Střešovice na koně a začali do toho více šlapat. Vyrovnali po dlouhém křížném balonu kdy propadl Kalina a po centru si Kulík dal vlastní gól. V 80. minutě pak Střešovice rozhodly střelou z dálky, kterou tak dlouho zase netrefí. Pak jsme se snažili dostat do tlaku, měli nějaké standardní situace, ale již jsme se neprosadili. Nakonec ještě v nastavení udělal chybu gólman Pelc a soupeř dával do prázdné branky na 5:3.
Musíme se z tohoto zápasu poučit a zvládnout první domácí utkání."