Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aritma - Mar. Lázně 3:0 ( 2:0 )

26.08.2022 | Roman Kunc

V dohrávce 4. kola jsme nezaváhali a vyhráli 3:0 po brankách Trenkwitze, Bedrny a Štěpánka.

4. kolo | úterý 04.10.2022, 16:30 | SK Aritma Praha
 

SK Aritma Praha - FC Viktoria Mariánské Lázně

3:0

2:0

Branky: Trenkwitz, Bedrna, Štěpánek

Žluté karty: Krupička, Komárek, Rada, Kortiš, Červený - Šmejkal, Drahorád, Pěček, Skopový

Červené karty: Červený

Rozhodčí: Doubrava - Zoufalý, Vnuk

Diváci: 100

SK Aritma Praha: Roub - Bedrna, Jáša, Krupička, Mareš ( 78. Racocha ), Komárek, Štěpánek (61. Rada ), Novotný (67. Míka ), Macháček ( 78. Kortiš ), Trenkwitz ( 67. Červený ), Ielitro

FC Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal - Růžička, Drahorád, Štůla, Brož, Pěček ( 81. Kepl ), Skopový ( 86. Holeček ), Prokop, Gavrylovskyy, Skopový, Lattisch (46. Nedbalý )

Komentář
 
 
 


 
 
 
Ohlasy

Trenér Prošek: " Od začátku bylo znát, že chceme odčinit  špatný sobotní výkon. Brzy jsme šli do vedení po akci Štěpánka, gólově zakončuje Trenkwitz. Po té roh Novotného zakončuje Bedrna, ještě před poločasem jsme měli zajímavé šance. Druhý poločas začal tak jak měl, akce Macháčka a zakončuje Štěpánek 3:0. Jsem rád za nulu vzadu a to že hráči jsou připraveni hrát po třech dnech znovu v maximálním tempu. Ale pachuť z utkání  vneslo vyloučení Červeného, který šel do hry na 30 minut a po druhé žluté byl vyloučen, nesmyslné chování hráče a oslabení týmu. "

 
 

 
© eSports s.r.o. & SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS