Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
11. kolo | sobota 15.10.2022, 12:15 | Pod Husovými sady / UMT
 

FC Rokycany - SK Aritma Praha

1:1

0:0

Branky: Brandner - Hutter

Žluté karty: Svyrychevskyi - Barčák

Červené karty: 

Rozhodčí: Jati - Bíba, Šlauf

Diváci: 50

FC Rokycany: Peleška - Spěváček ( 46. Brandner ), Štucaur, Tymtsiv ( 46. Svarychevskyi ), Jedlička ( 88. Majer ), Helcl, Richtr, Beneš ( 73. Šponar ), Novák, Tichý, Stejskal

SK Aritma Praha: Kolda - Jelínek, Balko, Ransdorf, Novotný, Jakubka, Maxa ( 60. Barčák ), Losei, Dvořák ( 54. Pavlovský J. ), Lassig, Horák ( 60. Hutter )

 
 
 
Ohlasy

 
 

Trenér Matějka: " Od začátku utkání urputný boj na malém hřišti s mnoha osobními souboji a lehkou převahou soupeře na kterém byla vidět o trochu větší bojovnost než u našeho týmu. Po bezbrankové remíze v prvním poločase jsme do druhé půle vstoupili s větší bojovností a zápalem pro hru, bohužel jsme i přes zlepšený výkon po velké chybě stopera s gólmanem dostáli gól na 0:1. Poté jsme přistoupili ke střídání a to vedlo ještě k většímu oživení hry a vstřelení vyrovnávacího gólu na konečných 1:1. Zápas byl celkově více o osobních soubojích což bohužel plynulosti hry moc neprospělo. "


 
© eSports s.r.o. & SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS