Jakoubek - Netík, Lobl, Cina ( 74. Štáfek ), Holub ( 41. Rudinský ), Vejrostek, Švihlík, Kolář, Scholz, Drahník ( 49. Mach), Liška ( 41. Průša )

Škapa ( 41. Hošek ) - Glamoš ( 70. Škorňa ), Momada ( 41. Kiknavelidze ) , Dostál, Šedivý, Čížek, Tříletý, Pavlečka, Vošahlík ( 49. Lacina ), Kořínek ( 77. Tsyplenkov ), Grossmann

Branky: Netík - 3x Kořínek, Pavlečka

Žluté karty: Šedivý

Červené karty: Šedivý

Rozhodčí: Havran - Hrubý, Procházka

Trenér Fleišer: " Toto utkání považuji za velice těžké. Jeli jsme na hřiště soupeře ze spodní části tabulky. Navíc jsme byli nabuzeni dobrým výkonem z posledního zápasu. Soupeř  zařadil dva hráče, kteří fyzicky patřili spíše do kategorie starší přípravky. Tahle rovnice vede přesně k podcenění soupeře a v hlavách máme snadné vítězství.
Ale, soupeř začal houževnatě, bránil od poloviny hřiště. Rychle napadal naši rozehrávku nešetřil rychlými brejky.  Vytvořili jsme si dost šancí, ale chyběla koncovka. Huby hlavou, těsně vedle, Maty, krok od proměnění. Pak nám zatrnulo, střela z bezprostřední blízkosti, ale Dan excelentním zákrokem podržel mužstvo. Plynul čas a trenér soupeře hnal své mužstvo až někdy za bariérou koučinku. Bohužel do hry se vnesla vlna nervozity a zbytečných střetů. Zde musím kluky pochválit za vzájemné povzbuzovaní a trpělivost. V rámci nervozity se nám nedařila přihrávka, ani kombinace. V 16. minutě Šéďa svojí důrazností, žlutá karta. První gól a zklidnění přišel v 36. minutě, Pavlis 0:1.  38 minuta Pavlis přihrává, Hubert skóruje 0:2. Odechli jsme si a za tohoto stavu byla ukončena polovina zápasu.
Druhá půle již nebyla od soupeře tak fotbalově agresivní, ale nervozita jakoby by byla stále přítomna. Obrana pracovala bezchybně střed zálohy konstruktivně rozvíjel naše útoky, bohužel jsme nevyužívali dostatečně krajních rychlých záložníků. 49 minuta nádherná kombinační akce v závěru, Maty přihrává a Huby 0:3. V 53 minuta druhá žlutá, tedy červená Šéďa. Nechci moc omlouvat jasný faul, ale posuzování razance bylo spíše důsledkem fyzické konstelace obou hráčů. Šéďa není zákeřný, spíše důrazný, proto červená mrzí. Zejména jeho. Poslední náš gól v podzimní části patří též k těm hezkým. Vojta pas na Pavlise, ten na střed Huby se nemýlil 0:4. Trochu trpkosti na závěr , těžký míč pod břevno 30 sec. do konce, Škápič na břevno a do pole, tři volní soupeřovi hráči si rozdali, kdo uklidí.
Za trpělivý výkon musím naše svěřence opět pochválit. Celý tým pracoval perfektně. Asi bych se opakoval, ale naposledy v podzimní části. Toto mužstvo je neuvěřitelně kompatibilní, kluci táhnou za jeden provaz, v týmu je více individualit, kteří stmelují. Všichni dohromady tvoří perfektní mužstvo. Vítězství je zasloužené. "