Bertelman - Stolec, Liška ( 76. Šimek ), Hudlický, Macht, Chumlen ( 41. Buček ), Opatrný,

Škapa - Dostál, Grossmann, Pavlečka, Lacina, Vošahlík M. ( 51. Tsyplenkov , 72. Škorňa ), Šedivý, Čížek, Kiknavelidze (41. Momado ), Máca, Švarc ( 59. Včelař )

Branky: Jankovský - Švarc

Žluté karty: Včelař

Rozhodčí: Vokoun - Lhotková, Kolář

Diváci: 70

Trenér Fleišer: " Asi jsme urazili fotbalového boha, tolik zmařených šancí již není možné ????.
Soupeř začal hrát kombinačně, s tím jsme měli veliký problém. Dostupovali jsme soupeřovi hráče pozdě, nevyhrávali jsme souboje 1:1. Po obrovské chybě jejich brankáře, Proky vystihl přihrávku a nádherně skóroval, 0:1. Byli jsme hned nahoře a dorovnali hru. Zápas se vyvíjel nahoru, dolu. Do poločasu měl soupeř dvě ložené šance, my tři. Naše neproměňování šancí, začíná být prokletím. Pavlis i Šéďa se nedokázali prosadit. Když už došlo k zakončení, už jen zvonily tyče, nebo břevno. Opět Škapič podržel mužstvo v nejtěžších chvílích, některé jeho zákroky by jistě patřily do výstavní síně světových mužstev. První poločas byl ukončen za příznivého stavu 0:1.
Druhou půli jsme začali opět nedostupováním hráčů a určitou laxností. V 16. min. nás za naši hru soupeř potrestal, kdy střílel do již prázdné branky a srdcař Dan vyrážet prostřednictvím ruky. Penalta 1:1. Opět začala naše nervozita, mnoho zbytečně ztracených míčů. Přeskupili jsme mužstvo, spíše do útočných pozic. Kluci se více kousli a posledních 15 minut jsme zavřeli soupeře na jeho polovině hřiště . Tlak jsme vytvořili obrovský. Dan dokonce podporoval útok a tlačil se do zakončení. Bohužel marnost, nad marnost. Naše koncovka je prokletá. Konec utkání 1:1. Je to pro nás velké zklamání. Soupeř má od nás oklepané všechny tyče a břevno brány . Vypadá to, že tuto dovednost snad trénujeme. Každopádně jdeme do dalšího zápasu, na první mužstvo naši soutěže s odhodláním poprat se o výsledek. Naše mužstvo je silné a kluci chtějí hrát. V týmu je silný duch, řádně se připravíme.  Klukům bezmezně věřím. "