Černý - Liška ( 56. Jordán ), Přibyl, Czigany, Lemonfa, Divíšek, Drahník ( 75. Štáfek ), Rýdl, Sobotka ( 77. Derner ), Krupička, Holub

Hornof ( 56. Forejt ) - Magendans, Zajíček, Karbulka, Šaljič, Pára, Carmine, Illich, Altynski, Volník, Hiršl

Branky: 2x Lamonfa, Drahník, Rýdl, Sobotka, Krupička, Holub

Žluté karty:

Rozhodčí: Hrubý - Krupička, Špína

Trenér Kárník:" K poslednímu podzimnímu mistráku jsme nastoupili k dalšímu mužstvu z první "pětky" , ale tentokrá bez 12 hráčů , který měli zdravotní potíže nebo jsou dlouhodobě zranění. Přesto jsem na hráče tlačil, aby nezalézali a hráli aktivně a zkusili to domácímu favoritovi znepříjemnit. To se nám celkem dařilo 15 minut, kdy se hrálo od šestnáctku po šestnáctku. Pak však dali domácí celkem lacinou branku střelou z 20 metrů a naše sebedůvěra šla pomalu dolů a naopak domácí začali být dominantní na míči. Začali vyhrávat většinu osobních soubojů ve středu hřišti, přecházeli do smrtících rychlých protiútoků z kterých nám přidali další dva góly a když jsme nebyli důrazní ani při rohu a nechali domácího hráče otočit tak ten zvýšil gólem do šaten na 4 : 0. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako ten první. No a tak celkové skóre napovídá tomu, že zimní příprava pro r.2009 nebude procházka růžovou zahradou, ale velká dřina. "