F. Chundela - J. Záhoř , J. Vožický (62. J. Dragošek ) , S. Ling , O. Jakoubek (82. K. Urbánek ) , T. Hagino (87. R. Mamedov ) , R. Bárta , Š. Hořt , Š. Šemro , N. Savulkin , T. Janda

T. Hanslík - T. Moravec , T. Ulihrach (78. A. Tročil ) , N. Ahmed , L. Chaloupka , J. Polák , D. France , F. Janoušek (56. J. Hájek ) , L. Michálek , M. Knebl , D. Schönmann

Branky: 2x Hořt, Jakoubek, Vožický - Moravec, Bárta, vlastní

Žluté karty: Savulkin, Vožický - France, Polák, Ahmed, Hájek, Moravec

Červené karty: Hájek

Rozhodčí: Vlček -  Císař, Šimák

Trenér Prokeš: " Důležité tři body v těžkém utkání, kdy soupeř byl hnan pocitem křivdy z odložení utkání.
Po velmi dobrém vstupu do utkání, kdy jsme nedotahli slibné akce, jsme inkasovali lacinou branku po prohrané souboji a špatném zajištění. Naštěstí jsme velmi rychle vyrovnali relativně šťastnou brankou a v rychlém sledu dali na 2:1.
Bohužel poslední SS poločasu přinesla vyrovnání, kdy jsme si dali vlastní gól.
Vstup do druhé půle nám vyšel skvěle a během 10 minut jsme odskočili na rozdíl 2 gólu.
Bohužel místo abychom z dalších šancí zvýšili a dohráli zápas v klidu, tak jsme si dali druhý vlastní gól a byl to zbytečně vyhrocený závěr. "