SK Aritma PrahaTělovýchovná jednota Přeštice

3:2 (2:1)
Petra Bařinová |

Hattrick Glasnoviče rozhodl utkání s Přešticemi

Střetnutí mezi Aritmou Praha a Přešticemi se neslo především ve znamení dvou střelců. Na domácí straně zářil Glasnovič, zatímco na straně hostů Strejček. Z výhry se ovšem mohl radovat pouze jeden z hráčů. Nakonec to byl Glasnovič, který vstřelil hattrick a vystřelil svému týmu vítězství za 3 body.

J. Stareček [-] - O. Rybka [-] , M. Petrák [-] (76. T. Volek [-] ) , P. Vávra [-] , D. Baran [-] , T. Modr [-] , A. Kraus [-] , J. Troníček [-] , N. Bychkov [-] (76. J. Beneš [-] ) , M. Glasnovič [-] (90. J. Mareš [-] ) , L. Hrabák [-]

Tělovýchovná jednota Přeštice:

M. Šampalík [-] - M. Ansuma [-] , Z. Sýkora [-] (82. P. Bešta [-] ) , I. Blahoudek [-] , M. Strejček [-] , J. Bešta [-] , M. Zdeněk [-] (82. T. Přibáň [-] ) , V. Lecjaks [-] , J. Milota [-] , . Rodriguez [-] , J. Duchek [-]

Branky: 3x Glasnovič - 2x Strejček

Žluté karty:  39. O. Rybka , 63. M. Petrák , 86. P. Vávra - 67. M. Zdeněk , 76. . Rodriguez

Rozhodčí: Mrkáček Michal - PEKAŘ Eduard, HURYCH Jan

Glasnovič si v domácím utkání proti Přešticím otevřel střelnici, když se během úvodní půlhodině trefil dvakrát v rozmezí 16 minut a poslal pražskou Aritmu do dvoubrankového vedení. Už to vypadalo, že další gól do přestávky nepadne, jenže krátce přední se prosadil Strejček, který vrátil Přeštice zpět do zápasu.

Gól do šatny hostující tým povzbudil a krátce po přestávce se mu dokonce podařilo vyrovnat. Strejček se prosadil podruhé v řadě a svým druhým gólem v utkání vyrovnal na 2:2. K radosti domácích fanoušků Aritmy ovšem nevymizela střelecká sliza Glasnoviče, který toužil po hattricku a osm minut před koncem na něj dosáhl, když svou třetí trefou v zápase vystřelil svému týmu tři body.

Zdroj: fotbalunas.cz