Šíma - Červený , Škerlecz , Dvořák, Dekret, Zuska, Novák, Míka, Šafránek, Štojdl

Trunška - Boula, Žalud, Škorňová, Špejzlová, Asanaliev, Krejčí, Řeháček, Humeni, Charvát,
Novotný, Hajduk, Horák

Branky Aritma: Krejčí, Charvát

Rozhodčí: Kollmann

Diváci: 50

Trenér Pecha: " Na půdě velkého favorita jsme začali klasicky s velkým respektem  a první 3 góly jsme jim darovali úplně zadarmo.
Hráče jsme stejně hecovali ať makají a užijí si to,  protože to byl náš poslední podzimní zápas.
Po zbytečných brankách jsme se oklepali a do soupeře pořádně šlápli a vytvořili si výborné šance, ale bohužel se nám povedlo skórovat jenom jednou a za stavu 3:2 jsme neproměnili penaltu.
Myslím že to byl zlomový moment, protože jsme hned dostali na 4:2 a znova nám trvalo než jsme se zvedli.
Hráči to ale nevzdali a měli jsme znova 2-3 100% šance, nastřelili jsme tyč, no ne a ne aby jsme se na Dynamo znova dotáhli.
Do poslední rundy jsem hráčům řekl, že se na hřišti musí totálně vyždímat, protože to je posledních 30 minut na podzim a není důvod se šetřit, no po našem platonickém tlaku nás soupeř vytrestal třemi brankami během deseti minut a bylo po zápase.
Výsledek vypadá krutě, ale opravdu nevypovídá o tom co se dělo na hřišti. Ale realita je taková,  že s nejlepšímy týmy jsme totálně pozadu ve všech herních situacích, na kterých musíme maximálně zamakat v zimní přípravě… "