Branka Aritmy: Dobiáš

Žluté karty:

Rozhodčí: Tychshenko

Diváci: 35

Trenér Hemer : " V sobotu ráno jsme odehráli zápas proti žákům Písku . Od začátku bylo vidět že nám soupeř nedá ani centimetr navíc, rychle nás dostupovali a kluci měli na všechno málo času. Bohužel už v sedmé minutě využil soupeř nepřesnost v naší rozehře a se štěstím prostřelil brankáře. Hráči Písku nás tlačili a hrálo se hlavně na naší polovině, chyběla nám aktivita útočníků a moc jsme si nevěděli rady s rychlým dostupovaním soupeře. Za stavu 2:0, jsme poprvé aktivně napadali obránce soupeře a z následného tlaku jsme dokázali vstřelit první gól. Následovala velká šance po rohu, kdy jsme mohli dokonce srovnat, hlavička ale mířila nad bránu. Ke konci 1. Třetiny jsme neudrželi koncentraci a Písek dokázal odskočit na 5:1.
Druhou a třetí třetinu už jsme dokázali hrát vyrovnanější zápas, dávali jsme balón rychleji od nohy, někdy bohužel za cenu nepřesné rozehry a dokázali jsme si i vytvořit šance. Celkově nás Písek přehrál, hlavně v rychlosti, dostupování a pohybu. "