Beneš - Huitema, Kalus , Pánek, Perina , Pešek, Fischer, Rajdl , Buchálek, Kopačka,

Kareš - Havlíček, Charvát, Dugovic, Sochor, Škurek, Hnízdil , Bumbalík, Šebek, Hájek , Jeřábek

Branky: Kalus - Bumbalík, Havlíček

Žluté karty:

Rozhodčí: Novák

Trenér Hemer: " Vyloupili jsme Budějovice. Do zápasu jsme vstoupili jako obrovský outsider, domácí by v případě výhry poskočili na první místo v tabulce. Chtěl jsem hlavně, aby se kluci nebáli, hráli důrazně, dostávali se do zakončení. První třetina byla spíš boj ve středu pole s převahou domácích, tlačili nás, ale my jsme zodpovědně dostupovali a nepustili je do žádných velkých šancí. Druhá třetina přinesla větší tlak domácích, ale i šance na naší straně, bohužel náš stoper podskočil dlouhý výkop brankáře a soupeř šel ve dvou na gólmana a proměnil. Poté jsme přečkali velkou šanci a do třetí třetiny šli s tím zkusit vyrovnat. Což se nám povedlo z brejku v 78. minutě, přišla velká euforie a následný přímák za vápnem soupeře, který náš hráč nekompromisně proměnil do šibenice. 2:1 pro Aritmu, odčinění zápasu s Rokycany a velká dávka sebevědomí. "