Další těsná venkovní porážka v nervózním utkání plném žlutých karet.

M. Koten - M. Záluský (61. Š. Šíma ) , F. Čapek (70. V. Königsmark ) , L. Landa , L. Vostárek , N. Wacker (80. T. Kos ) , J. Mareš , M. Veselý , L. Puchmertl , T. Hlídek , J. Smetana

D. Roub - J. Vožický , J. Štěpánek (69. L. Bucha ) , M. Komárek , D. Macháček (79. D. Frnoch ) , J. Mareš (69. A. Novotný ) , S. Kubr (46. M. Červený ) , A. Trenkwitz , T. Racocha , M. Bedrna , T. Kalina

Branky: Wacker

Žluté karty: Puchmertl, Mareš , Šíma- Roub, Kalina, Mereš, Štěpánek, Frnoch, Červený

Rozhodčí: Vychodil - Novotný, Kotalík

Diváci: 200

Jedna branka rozhodla o vítězi souboje mezi Hořovicemi a pražskou Aritmou. Oba týmy se nachází v lepším středu tabulky, a tak každý bod je velice důležitý v celkové honbě za umístěním.

Poločasovým hrdinou Nikolas Wacker

Právě ona první půle nám přinesla branku, která celé utkání rozhodla, byla totiž ta jediná, kterou jsme mohli vidět. Utkání ale začalo relativně opatrným způsobem, který ve své podstatě negeneroval příliš mnoho gólových příležitostí.

To se změnilo až prakticky v závěru prvního poločasu, kdy se prosadil Nikolas Wacker, který tak nejen poslal domácí do vedení, ale rozhodl i celé utkání.

Druhá půle bez branky

Domácí vynaložili veškeré úsilí na udržení výsledku, který v tu chvíli hrál v jejich prospěch. To se bezezbytku podařilo. Pokusy pražské Aritmy byly eliminovány, ale žádná pojistka z Hořovic také nepřišla.

Hořovičtí fanoušci se tak museli spokojit s příznivým, ale brankově slabým výsledkem, kdy Hořovice porazili Aritmu Praha 1:0. Hořovice jsou tak v tabulce na šestém místě se třiatřiceti body. Stejný bodový stav ale mají týmy od čtvrtého do sedmého místa. Aritma Praha je osmá se ztrátou bodu na sedmý Komárov.

zdroj: fotbalunas.cz

Trenér Prošek: " Úvodem bych možná zmínil to, že celé utkání mělo jedno velké ale. Nemám nic zásadního proti umělé trávě. Problém je ale v tom, že je na tom nakresleno vícero čar, což je prostě Divize nehodné, a pro diváka nekomfortní. Zejména pokud mají Hořovice hezkou travnatou plochu s tribunou, což by pro diváka bylo o poznání lepší na pohled. Utkání bylo od počátku vyrovnané, oba z týmů si tvořily šance jen z rohů. Je ale pravda, že byl soupeř o něco lepší. Druhá půle byla úplně bez brankových příležitostí, soupeř nebyl aktivní, a my jsme také nedokázali vytvořit pořádnou šanci. V závěru dvě šance zkazil ofsajd. Celá tabulka je ale velice vyrovnaná, ta letošní sezóna je v tomto naprosto skvělá, výjimečná.