Braun - Pára , Karbulka , Együd ( 54. Teršl ), Volník , Voskovec , Novák , Burian (54. Hornof ) , Altynski , Leidl , Hiršl

Pánek - Buček , Sinkule , Kalabza , Šourek , Bílek , Venený , Meinl ( 41. Krajník ), Hájek , Streicher , Štěpán

Žluté karty:

Rozhodčí: Parchantek - Joska, Vokolek

Diváci: 10

Stadion: ČZU, Suchdol, povrch přírodní tráva

Trenér Kárník: " Nastoupili jsme jako prakticky celé jaro bez půlky kádru (11hráčů) , proti druhému mužstvu tabulky, které ztratilo jen 3x a to 2x s lídrem tabulky Duklou a 1x v derby s K. Vary. Od úvodního hvizdu nás hosté ze Sokolova dostali pod soustavný tlak. My jsme se snažili soupeře zdvojovat a důslednou obranou nepouštět hosty do šancí. To se nám dařilo až do 11 min. , kdy gólman hrubkou umožnil skórovat. Než jsme se z toho šoku stačili  vzpamatovat dal nám nejlepší hráč na place ( od léta jde do Slavie) za 24 min hattrick a bylo vlastně hotovo. Přesto se nám po ojedinělé standardní situaci podařilo v 41. min. po Egydově hlavičce snížit do poločasu na 1 : 5. Do druhého poločasu jsme nabádali mužstvo ať to nevzdává a k větší aktivitě směrem dopředu a přitvrdit v osobních soubojích. Částečně se to vyplatilo. Přestože byl soupeř i v druhém poločase lepší , už neměl tak soustavný tlak, nevytvářel si tolik brankových šancí a co si vytvořil to mu náš brankář chytil. Proto jsme ve druhém poločase uhráli s druhým týmem tabulky bezbrankovou remízu, i když v celkovém skóre odcházíme s vysokou porážkou. "