Dorosty deklasovaly Vejprnice

Vejprnice - U19   1:10

Vejprnice - U17   2:13

U17 - Táborsko 3 : 2 ( 0:2 )

Obrat ve druhém poločase v početním oslabení po vyloučení našeho brankáře Šmída ve 36. minutě utkání.

Strakonice - U19 1:7 ( 0:3 )

Starší dorost bezpečně vyhrál ve Strakonicích.

Petřín Plzeň U16 - Aritma U17 7:3 ( 2:1 )

O brankovém přídělu naší sedmnáctky rozhodly čtyři branky během patnácti minut druhého poločasu ( 56.-71. minuta ).

Dorosty zajíždí do Strakonic už tuto středu

Junior Strakonice - U19    středa 28.8.2019 15:15 hod.

Junior Strakonice - U17    středa 28.8.2019 17:30 hod.

U17 - Sedlčany 14:2 ( 10:0 )

Moc velký brankový rozdíl. Po čtvrthodině hry bylo již rozhodnuto za stavu 5:0. Tošnar v utkání 8 branek. Co více dodat, snad jen, že se bohužel hrálo na UMT.

Generálka U19 a U17

Starší dorost si v generálce před těžkým sobotním divizním duelem proti Sedlčanům s chutí zastřílel na hřišti Střešovic.

Mladší dorost to měl o malinko obtížnější a generálku zvládl taktéž dobře.

U18 vyhrálo na Šeberově

U18 po neslaném prvním poločase, kdy se přizpůsobila hře soupeře, začala roztáčet svůj kolotoč ve druhém poločase a zvítězila 7:2

U17 lídrem divizní tabulky

Tento pohled asi nikdy neomrzí. U17 se dostala do čela divizní tabulky poté co zdolala Motorlet 4:0. Mladšímu dorostu přes neoslnivý výkon vyšel závěr prvního poločasu a v jeho závěrečné desetiminutovce nasázela soupeři čtyři branky. Sváteční střelec Jakub Houška zaznamenal hattrick.

U17 čeká boj o čelo tabulky

V sobotu 9.3.2019 od 15:00hod. se odehraje utkání divize mladšího dorostu mezi domácí Aritmou a Motorletem.

Hosté z Motorletu jsou momentálně v tabulce na prvním místě o pouhé 2 body právě před naší U17. Očekáváme velmi zajímavé a dramatické utkání.

U17 přezimuje na 2.místě divizní tabulky

Spokojenost s podzimní částí mohou mít trenéři U17, která i v posledním kole zvítězila nad Hořovickem 4:0.

Tošnar rozhodl v 89. minutě

Filip Tošnar svojí 16. brankou v sezóně rozhodl o výhře Aritmy na hřišti Malše Roudné a posunul náš mladší dorost na třetí příčku divize mladšího dorostu.

U18 nezaváhala

U18 bez větších problému zvládla utkání na hřišti Dolních Chabrů.

Hattrick Kargera nestačil

B dorost prohrál s Hrdlořezy 3:5

U18 zvládla závěr zápasu

U18 si v závěru utkání poradila s týmem Řeporyjí a odváží si tři body po výhře 3:1.

Utkání bylo odehráno na hřišti soupeře, který se na jaře chystá na výměnu travnaté plochy a tak všechna utkání podzimu hraje na domácím hřišti.

Zobrazeno 1–15 z celkem 52