Vítejte na Aritmě

SK Aritma Praha je klub s dlouholetou tradicí kvalitní práce s mládeží. Od 8. let věku máme u nás týmy vždy po ročnících, což znamená, že je hráčům věnována nadstandardní tréninková pozornost a jsou splněny předpoklady pro kvalitní fotbalový růst. Přípravky hrají druhé nejvyšší pražské soutěže, mladší žáci hrají Českou ligu žáků, starší žáci Českou divizi žáků. Dorostenecká mužstva jsou v soutěži Česká divize dorostu, ale zejména výstupní ročník U19 se pravidelně pere o příčky zajišťující postup do České ligy dorostu. O návaznost dobré práce s mládeží je tedy v klubu dobře postaráno.

SK Aritma Praha je klub střední úrovně. V práci s mládeží je našim cílem, aby se děti, co nejvíce hýbaly a rozvíjely tak všestranně své pohybové schopnosti. Tréninky jsou u nás v klubu koncipovány tak, aby pohyb děti a mládežníky, co nejvíce bavil. Zábavná a hravá forma tréninků je pro nás důležitá, protože věříme, že když sport děti baví, vytvoří si k němu vztah na celý život a přivedou k němu i své děti.

Přípravkové kategorie u nás trénují pravidelně ve dnech: úterý, čtvrtek a pátek. Předpřípravka se pravidelně schází na trénink v úterý a ve čtvrtek od 16:00. Přípravka v tytéž dny od 16:30. Mladší žáci mají tréninky v pondělí, ve středu a ve čtvrtek.

V nejmladších kategoriích je pro nás nejdůležitější, aby děti sport bavil. Jsme klub, který pracuje se všemi dětmi, které fotbal chtějí dělat a zlepšovat se v něm. Jinak řečeno, pracujeme i s méně talentovanými dětmi, které mají fotbal rády. V přípravkových kategoriích je kladen důraz na přátelský přístup trenéra směrem k hráčům. Respektování role, pozice a zkušeností trenéra, však bereme jako nutnou samozřejmost. Pro fungující vztahy mezi hráčem, trenérem a rodiči je velice důležitá spolupráce rodičů s trenérským týmem. Je důležité, aby rodiče byli na stejné vlně jako trenéři. V nastavení této spolupráce vycházíme z pravidel daných Fotbalovou asociací ČR - https://facr.fotbal.cz/document/download/14833.

V přípravkových kategoriích jsou naše trenérské týmy tvořeny jedním hlavním trenérem a dvěma či více asistenty. Trenérský tým v přípravkových kategoriích je na Aritmě mladý a vychází zejména ze současných nebo v minulosti hrajících hráčů dospělých týmů. Ideální je, když takto tvořený trenérský tým doplní jeden nebo více ochotných rodičů – trenérů tatínků. Pro přípravkové kategorie disponujeme také atletickou trenérkou, která dohlíží na správnou techniku běhu našich hráčů a na jejich koordinační pohybové schopnosti.

V průběhu celé sezóny se snažíme, aby nejmladší kategorie trávily, co nejvíce tréninkového i hracího času na hřišti s přírodní trávou. Pro případy nepřízně počasí disponuje náš areál ještě třemi hřišti s umělou trávou 3. generace. V zimním období využíváme i tělocvičny.

K základnímu představení klubové koncepce a celého týmu SK Aritma Praha je nutno ještě dodat, že klíčem k úspěšné spolupráci hráčů, rodičů a trenérů je v našem klubů sdílení stejných cílů. Je to radost z pohybu, zlepšování fotbalových dovedností a láska k pohybu a k fotbalu jako takovému. To je pro nás důležité.

Pokud jsou Vaše děti novými členy klubu nebo o příchodu na Aritmu uvažujete, neváhejte se s dotazy obracet na šéftrenéra přípravek:

Jana Brycha, tel: 774 112 804, email: aritma.pripravky@gmail.com

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 1. kolo
FK KomárovAritma Praha
Muži B | 1. kolo
Aritma PrahaChabry
U19 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha
U17 | 1. kolo
TEPLICEAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U14 | 1. kolo
Malše RoudnéAritma Praha
U13 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek
U12 | 1. kolo
Aritma PrahaMotorlet spolek