Turnaje: Školka cup 2023

Fotbalový klub SK Aritma Praha si dovoluje pozvat mateřské školy z Prahy 6 a okolí na I. ročník fotbalového turnaje pro mateřské školky.

Princip turnaje: Hlavní myšlenkou turnaje je rozhýbat děti už od nejmenšího věku a ukázat hru fotbal, co nejširšímu spektru dětí, bez ohledu na to, zda jsou pro fotbal talentované nebo ne. Fotbal si mohou vyzkoušet všechny děti, protože turnaj není finančně ani časově náročný, jedná se o jednorázovou akci. 

Místo konání: Sportovní areál SK Aritma Praha, Nad Lávkou 105/6, Praha 6. Kdy se bude hrát: Od 9:00 do 11:00 v termínech pondělí 3. 4., čtvrtek 13. 4., pondělí 17. 4., čtvrtek 27. 4.  MŠ se mohou účastnit více termínů.
Účastníci: Kluci a holky z MŠ narozené v letech 2016, 2017 a 2018. 
Doporučený počet hráčů na jeden tým je 5. Z jedné MŠ může dorazit více týmů. 
Startovné: 30 Kč na dítě. 

Vybavení dětí: Sportovní oblečení, sportovní obuv (tenisky, kopačky), láhev s pitím. 
Pořadatelství: Pořadatel zajistí šatny, pitný režim a ovoce. Všichni hráči dostanou na konci hracího dne odměnu. Průběh turnajového dne: Paní učitelky se s dětmi dostaví do areálu SK Aritma Praha. Dětem budou půjčeny fotbalové dresy a začne se hrát v počtu 3 proti 3 na 4 malé branky. Během turnaje odehrají děti několik zápasů. Jeden zápas trvá 8 minut. Hraje se na více hřištích najednou, tak aby děti, co nejvíce hrály. Počítají se pouze vstřelené góly, podle kterých bude vyhlášeno pořadí týmů. 


Kontakt: Jan Brych, tel: 774 112 804, email: aritma.pripravky@gmail.com 

Turnaj se koná s podporou MČ Praha 6 pod patronátem paní místostarostky Mariany Čapkové: 
"Mám velkou radost, že si fotbalový turnaj mohou vyzkoušet všechny děti, pro radost, bez ohledu na to, zda jsou k fotbalu talentované více, či méně. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži B | Baráž
Aritma PrahaUhříněves
Muži B | Baráž
UhříněvesAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků